28.03.2014

Очікується збільшення тарифів на проїзд у Львові

Прес-служба Львівської міської ради повідомила, що відбулися громадські слухання нещодавно прийнятого виконавчим комітетом проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті». Відбулися слухання вчора, 27 березня. Олег Вілюра – виконуючий обов’язки начальника управління зв’язку і транспорту – повідомляє, що проект рішення, що прийняв виконавчий комітет міської ради у Львові, був прийнятий під час проведення громадських слухань.

За його словами, безпосередньо рішення, згідно до діючого законодавства, може бути схвалено на одному із засідань виконавчого комітету не раніше, ніж через місяць після того, як воно було оголошено на громадських слуханнях. У цьому випадку прийняття проекту може відбутися не раніше ніж 27 квітня. Як зазначив Олег Вілюра, у влади зараз не має вибору – підіймати тарифи чи ні. Країна знаходиться у такому становищі, що підняття цін – єдиний варіант для того, щоб зберегти транспортну систему взагалі. Виконуючий обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку особисто гарантує, що поки вистачатиме необхідних ресурсів, перевізники будуть продовжувати роботу. Але при тарифах у розмірі 2 грн так буде тривати зовсім недовго.

Поки ще перевізникам надають мастило, запчастини та паливо у борг, але така практика скоро закінчиться. Проект рішення передбачає підняття тарифів на користування громадським транспортм до трьох гривень. Завдяки такому заходу перевізники матимуть змогу розрахуватися із боргами та окупити всі затрати. Також планується, що за ці кошти перевізники матимуть змогу покращити технічний та естетичний стан транспортних засобів, які є в наявності, але, нажаль, докупити нові автомобілі змогу не дасть. Іван Велійка — голова ЛОО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» — зазначає, що шляхом підвищення тарифів суттєво покращиться якість послуг перевезення.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*