28.12.2013

Обставини для отримання витягу з ЄДР

Перед тим, як розповісти про важливість отримання витягу з ЭДР, потрібно пояснити, що собою взагалі являє дана абревіатура. Це єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, а саме автоматизована система збору, котра призначена для зберігання та обробки інформації про юридичних осіб усіх форм власності. В офіційних джерелах ви напевне можете зустріти більш детальніше тлумачення, але цього вам буде достатньо.

А витяг з ЄДР являє собою окремий документ, де зберігаються усі відомості про юридичних осіб чи приватних підприємців. Пошук необхідної інформації здійснюється за критеріями, для їх визначення використовуються спеціальні запити. Бланк, на якому друкуються відомості, має свою серію та номер, тобто належить категорії сурової звітності. Критерій для формування запиту формує заявник. Але перед виконанням процедури перегляньте всі документи, щоб отримати витяг з реєстру ЄДР. У разі відповідності вимогам ви можете розраховувати на надання інформації.

Та між оформленням запиту і отриманням відомостей може пройти кілька днів. Існує перелік ситуацій, за яких вищі інстанції можуть потребувати у вас такий документ. Мабуть ви чули про витяг під час відкриття рахунку у банку. Також наявність такого бланку необхідно під час оформлення договору щодо купівлі-продажу частки у статутному фонді організації. Деякі служби, що видають ліцензії, теж потребують від громадянина витягу з ЄДР.

Отримати інформацію може виконавча служба, перед якою стоїть завдання стягнути з людини майно. Ще документ знадобиться у господарському судочинстві. В даному випадку він потрібен для того, щоб підтвердити достовірність відомостей про відповідача та позивача. Окрім того, є низка інших ситуацій, коли громадянин зобов’язаний надати витяг з ЄДР.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*