07.09.2013

Новітні технології у «Львівській Політехніці»

У лабораторії університету «Львівська політехніка» є три нових комп’ютери і 8 плат, які дають можливість створювати програмне забезпечення для відео спостереження та сигналізації. А ще створити серію додатків для iPhone та Ipad. Це обладнання ще настільки нове, що його не можна придбати. Таке обладнання ще не з’явилось у жодному університеті Західної України.

— Цього нового апаратного програмного забезпечення, яке у нас тепер з’явилось, ми не мали можливості закупити раніше. Теоретично на емуляторах пояснювали студентам, але практики не було ніякої, — розповідає Максим Сенів, старший викладач кафедри програмного забезпечення.

Університет вже отримав дозвіл від компанії Apple на розробку додатків для iPhone та Ipad, однак випускники лише починають знайомитися з технікою.

В даний час певні додатки зможуть розробляти 70 студентів із старших курсів, але з часом їх кількість збільшиться. Та й робота їхня не пропаде.

Дмитро Федисюк, проректор НУ «Львівська політехніка» з навчальної роботи розповідає, що вони розробляють спеціальні віртуальні інформаційні середовища, в яких кожен із студентів зможе подавати свої ідеї або свої проекти. Завдяки цій системі студенти зможуть позиціонувати, подавати, представляти ідеї, спілкуватися з експертом бізнесу, який зможе купити їх.

Студенти впевнені, щоб навчитися створювати якісні додатки, потрібно не більше двох-трьох місяців.

На даний момент вони вивчають програмне забезпечення apple, оскільки воно зараз є популярним і використовується у багатьох галузях.

Є в університеті і Наполеонівські плани – планується розробка прототипу системи «розумний дім» студентами. Це коли плата може керувати будинком, тобто власник може керувати всім через мобільний пристрій.

Хоч технології змінюються зі швидкістю світла, фаховості викладачам вистачає адже університет запрошує до співпраці працівників ІТ-компаній.

1 ком.

  1. Кирилл Карра

    Сразу видно, что студенты учатся, а не покупают дипломы.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*