13.03.2014

Новий прокурор Львівщини пообіцяв покарати недобросовісних прокурорів

Старший радник юстиції Володимир Гураль – новопризначений прокурор Львівської області – під час свого звернення до мешканців Львову повідомив про найважливіші завдання львівської прокуратури, які висунуті на даний момент. Також він зазначив, що час для їх реалізацій обраний вкрай несприятливий. Із цим зверненням Володимира Гураля усі бажаючі можуть ознайомитися на сайті прокуратури Львівської області.

За словами нового прокурора, першочергово потрібно розібратися зі справами тих громадян України, які незаконно були осуджені за участь у мирних акціях протесту. На даний момент ця робота є виконаною. Кримінальні провадження проти активістів Євромайдану, яких було 34, вже є закритими у зв’язку із тим, що склад злочину є відсутнім. На разу проходять перевірки законності притягання городян до адмінвідповідальності, які мають завершитися 15 березня. Новопризначений прокурор зазначив, що про результати цих перевірок мешканців буде проінформовано. Також Володимир Гураль пообіцяв мешканцям, що усі прокурори, які були причетні до порушення прав учасників Майдану, будуть притягнені до відповідальності.

Наразі перевіряються факти застосування співробітниками «Беркуту» та органів внутрішніх справ фізичної сили та зброї до учасників Євромайдану. Також, за словами прокурора, покарані будуть ті люди, що мають відношення до заарештування мирного протестувальника Панаса О.І. На даний момент, кримінальне провадження по цій справі вже розпочато. Хочемо нагадати, що Ірина Сех – голова Львівської облдержадміністрації – особисто звернулася до Генерального прокурора з проханням переглянути кандидатуру новопризначеного прокурора, оскільки його призначення викликало протести серед громадськості.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*