03.10.2013

Нові тарифи на проїзд потягами Укрзалізниці

Минув сезон відпусток і тарифи на проїзд зменшились. Проте відбулось підвищення вартості проїздів на 10%. Тому, відповідно на деякі напрямки ціна білета зросте несуттєво, а на інші – навіть зменшиться. Ціна білету по напрямку Львів-Київ в купейному вагоні подорожчає на 53 копійки, у плацкартному – на 23. Мінімально зросте ціна і на проїзд по інших напрямках.

Хоч збільшення ціни і не буде сильно відчутним для людей, проте пасажири не можуть зрозуміти, за що потрібно платити більше. Умови в потягах погані, сервіс теж не на висоті. Та деякі пасажири виправдовують збільшення вартості проїзду, обумовлюючи це тим, що аби покращити умови проїзду, хоч трохи привести у належний стан вагони, залізниці теж потрібен свій бюджет.

Касири пояснюють, що кількість пасажирів після подорожчання квитків не поменшає, оскільки цей вид транспорту і так є дешевшим за інші. Подорожчання відбуватиметься по дням тижня: тобто у вівторок буде найдешевший день, а в інші дні відсоток поступово підніматиметься і ціна стане трохи вищою. Працівники залізниці кажуть, що прибуток коштів від подорожчання буде мінімальний, і аби оновити хоч трохи стан вагонів, коштів потрібно набагато більше. Зараз відбувається приготування вагонів до зими.

Вже забезпечено склади двох місячним запасом вугілля, до кінця жовтня буде отримано решту вагонів з вугіллям. Залізничні лабораторії встановили, що це вугілля високоякісне, тому зараз основний акцент робиться у вагонах на системі опалення та ущільнення вікон. До цього часу встигли утеплити одну третину від всіх вагонів.

Працівники пройшли додатковий інструктаж по технічному обслуговуванню опалювальних установок пасажирських вагонів. А також забезпечили усіх працівників зимовим спецодягом та спецвзуттям. Найближчим часом керівництво подбає про безпеку пасажирів. На жаль, в наш час випадки крадіжок у потягах фіксуються доволі часто. Якщо ви стали жертвою, то потрібно тут придбати новий гаманець. Важливо, щоб виріб був компактний та виготовлений із якісних матеріалів. Тому більша частина споживачів надає переважу шкіряним гаманцям.

2 комментария

  1. Ліза Котюк

    Ціни ростуть скрізь. А хто пам’ятає, коли бюджетникам піднімали зарплату?

  2. Валентина Сумська

    Тому і піднімають ціни, що пасажиропотік не зменшується.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*