12.05.2013

Незабаром львів’яни стануть свідками наймасовішого благодійного півмарафону «Забіг заради добра-2013»

Опівдні 19 травня у центрі міста Львів розпочне свою роботу благодійний півмарафон під назвою «Gorgany. Львів 2013». Цього 2013 року забіг заради добра об’єднає три складові – безперечно самі спортивні змагання, добра справа та інтеграційний захід. Учасниками півмарафону стануть близько 300 місцевих жителів та гостей Львова. Серед них будуть представлені різні вікові категорії.

Цьогорічний забіг стане бігом «заради добра», оскільки головною метою заходу є збір коштів на розвиток та підтримку «Центру опіки жінок, які потрапили у кризові ситуації».

«В минулому році подібний півмарафон зібрав понад 100 учасників. Цього ж року ми збираємось долучити до заходу понад 300 людей. Вони візьмуть участь саме у пробігу, до проведення ж заходу приєднається близько 40 волонтерів. Це буде не просто спортивне змагання, а біг задля добра. Таким заходом ми хочемо залучити людей до проблем інших осіб, які потребують нашої допомоги, також ми хочемо популяризувати і добрі вчинки», – зазначив координатор проектів «Народна допомога – Львів» Остап Онишко.

Львівський забіг повинен популяризувати спорт серед наших мешканців та пропагувати активний відпочинок.

«Особисто мені подобається те, що пробіг – це в першу чергу можливість для його учасників відчути позитивні емоції, гарно провести час та поспілкуватися з людьми, які також беруть участь у забігу. Якщо поглянути на список тогорічних учасників пробігу, то можна побачити, що найстаршому з них було 88 років, і він абсолютно спокійно пробіг півмарафон, всього за три години. Для такого віку це дуже непоганий результат. Тому ми ще раз наголошуємо, що це, насамперед, захід для всіх бажаючих, які хочуть випробувати власні сили та показати, на що вони здатні», – додав директор Gorgany.com Андрій Бандрівський.

Помічниками у проведенні півмарафону стануть 40 волонтерів. Серед них також будуть люди з особливими потребами. Це ще раз свідчить про відкритість Львова до всього світу і, передусім, до власних жителів.

2 комментария

  1. Юлия Дудник

    И для здоровья полезно и город получше рассмотреть можно.

  2. Світлана Закрквська

    Забіг, це дійсно позитивні емоції і гарний приклад для інших жителів міста.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*