11.02.2014

Невідомі обстріляли будівлю дитячої поліклініки

Вчора вранці неприємний випадок трапився в обласному центрі. Мова йде про диспетчерську підстанцію, котра розташована за адресою проспект Червоної Калини, 57. Працівники даного об’єкту о 6:30 почули кілька пострілів. Як з’ясувалось пізніше, органи слуху не обманули очевидців. За словами керівника медичного закладу, під час огляду було виявлено кілька слідів від куль вогнепальної зброї на вікнах. Причому постраждало приміщення не тільки диспетчерського пункту, а й дитячої поліклініки. Відділення для наймолодших пацієнтів розташовується поверхом вище.

За кілька хвилин на місці події були вже співробітники правоохоронних органів. Враховуючи нинішні погодні умови та техніку безпеки, дуже важливим є те, що внаслідок вистрілів постраждали лише зовнішні вікна, в той час, як внутрішні залишились цілими. Напевне, це і врятувало людей, які знаходились у приміщенні. На ділянці, що на вулиці Червоної Калини, чимало часу працювали співробітники міліції. Вони шукали гільзи та з’ясовували місцеположення людини, котра стріляла. Перше завдання виконати не вдалось, залишків від патронів правоохоронці не знайшли. А от інформацію щодо розташування стрільця вони не розголошують.

На даний момент слідча група проводить розслідування. Зокрема, перш за все потрібно дізнатись, з якої причини були завдані постріли і чому саме поруч з медичним закладом. Але найголовніше – це пошук зловмисника. Вирішенням саме цих завдань і займаються міліціонери.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*