24.02.2015

Неуважність на дорозі, чи щось інше?

Життя Львова досить насичено різноманітними подіями. Наразі потік туристів на Львівщину стрімко зростає. Всі вже привикли, що після початку подій на майдані люди стали більш ввічливими, більш відкритими одне до одного. То ж ті події які відбуваються в різних містах нашої Країни впливають на наші життя. Можливо саме тому ми стаємо більш неуважними та допускаємо помилки.

Так наприклад вчора о 6.00 відбулось ДТП, учасниками якого стали водій «Ланоса» та жінка пішохід. Сама подія сталась на вулиці Городоцькій. Потерпілу у ДТП доставили до лікарні із закритим переломом, струсом головного мозку, та іншими травмами різного ступеню складності.

Крім того, того ж самого дня теж у Львові, але вже о 9.30 відбулась друга транспортна подія. Попередньо жінка керуючи позашляховиком «Лексус» здійснила наїзд на 21-річного хлопця. Подія сталась на вулиці Чупринки. У постраждалого виявили струс мозку та травми із різною ступінню тяжкості.

Водії та пішоходи – не будьте легковажними на дорозі, адже ви всі є рівноправними учасниками дорожнього руху. Не поспішайте, пам`ятайте, що ваше життя та здоров`я не має ціни. Бережіть його, бо кожна секунда здатна змінити наше життя.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*