26.01.2014

Народна рада блокує Львівську ОДА

Декілька днів тому сотні жителів Львова прийшли до приміщення державної обласної адміністрації на зустріч з губернатором. На засіданні Народної ради було оголошено про те, що мітингувальники вирішили блокувати будівлю і брати владу в свої руки. Керівники міської та обласної міліції прибули на місце захоплення ОДА та почали спілкуватися з активістами. Та учасники акції твердо стоять на своїх вимогах і хочуть почути гарантії того, що львівські правоохоронці не поїдуть до Києва воювати із своїм народом.
Наразі ініціативна група виступила із заявою про те, що голові облдержадміністрації Олегові Салу та його заступникам не слід навіть наближатися до свого колишнього місця роботи. Комендант Народної самооборони Андрій Соколов розповів, що адмінбудівля знаходиться під контролем львівських євромайданівців. Всі кабінети, в яких працювали чиновники, зачинені. Тому люди знаходяться в коридорах і на східцях. Звичайно, перебувати довгий час в таких умовах незручно. Але, як кажуть самі мітингувальники, це набагато комфортніше, ніж почуваються учасники Євромайдану в Києві. Активісти Народної самооборони навіть не намагаються силою потрапляти в кабінети. Вони розуміють, що це державне майно і що його потрібно передати новим власникам цілим і неушкодженим. Працівників не допускають на робочі міста. Натомість пропонують їм усім написати заяву про те, що вони відмовляються працювати на владу, яка вчиняє злочинні дії проти свого народу. Хто погодиться на цю пропозицію, зможе приступити до виконання своїх обов’язків.
Крім того, Андрій Соколов наголосив, що в будь-якому разі службовці захищені законом і не будуть мати проблем з отриманням заробітної плати. В правових документах є таке поняття як «простій не з вини працівника», тому те, що люди тимчасово не працюють, не являється порушенням трудового договору.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*