17.03.2014

Народна «Люстрація» прокурора Львівської області

Пан Гураль, займаючи посаду прокурора Львову у 2003 році, виступав проти нововведення у міській раді щодо продажу земельних ділянок на аукціоні. У той час багатьом було відомо про бізнес-конфлікт, що з’явився тоді між співробітниками прокуратури та працівниками міської ради. Скандал із участю заступника прокурора Львівської області Гураля все ж відбувся, не дивлячись на його скромність та не публічність. Якщо вірити чуткам, між ним та колишнім прокурором Віталієм Ковбасюком відбулася справжня бійка через те, що ним була призначена перевірка щодо діяльності Гураля. У 2012 році Володимир Гураль був переведений у Генпрокуратуру. Але у 2014 році пан Гураль вже отримав нову посаду.

Теперішній генпрокурор Махніцький призначив його прокурором Львівської області. Це спричинило справжню обурення серед львівської громади. Офіційно представити нового прокурора не вдалося. Адже на Майдані було обіцяно, що кандидатура кожного чиновника буде погоджуватися із народом. Натомість наказ про призначення нового прокурора був підписаний тишком-нишком, без публічного оголошення. Львів’яни про це призначення нічого не знали. Першою гучною реакцією була промова голови ЛОДА Ірини Сех. Вона вимагала перегляду наказу про призначення Володимира Гураля головним прокурором Львівської області.
кисти для макияжа киев
Відомо, що за весь період роботи в законодавчих органах, Володимир Гураль поклав на свій рахунок у банку 486 тис гривень. У членів його родини за період з 2011 року сума на рахунках складає більше мільйона гривень. З декларації Гураля зникла квартира, але залишився гараж. Земельна ділянка його родини складає площу 400 метрів. Його будинок у Львові має площу 269 грн. Усі члени його родини обзавелися дорогими іномарками. Офіційний заробіток Володимира Гураля у 2012 році складав 578 тисяч гривень, із них зарплата складала половину цієї суми.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*