26.02.2014

Напади на установи Народної ради у Львові

25 лютого невідомі люди завітали до департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА. Метою їх візиту було добитися відставки багатьох посадових осіб із екологічної інспекції. Нажаль, особи незваних гостей встановити не вдалося. Також не відомо і те, хто став ініціатором цієї події. Ні львівська Самооборона, ні виконком Львівської обласної ради не змогли дізнатися жодної інформації з цього приводу.

Олексій Балицький – голова комісії екології Львівської обласної ради – повідомив в одному з коментарів, що інспекцією та департаментом виконком був визнаний. Інспекція зараз тісно співпрацює з Народною радою. Особи цих людей йому також не відомі. Олексій Балицький вважає такі дії недопустимими без відома Народної ради та виконкому. Всі звинувачення та пропозиції потрібно оговорювати на виконкомі, а не зривати роботу департаменту, тим більш, що останнє засідання виконавчого комітету обласної ради Львову відбулося лише декілька днів тому. За слів Балицького, засідання було спокійним і мирним. На ньому були присутні представники інспекції.

Ніяких звинувачень вони не висловлювали. Балицький припускає, що такі події можуть бути проявом особистих стосунків, а точніше – помсти. Або ж метою такого вчинку могло стати бажання заблокувати роботу обласної ради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*