22.03.2013

Національний проект «Нове життя» – це спільна справа

Перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич 18 березня за дорученням голови облдержадміністрації Віктора Шемчука провів робочу нараду з питань реалізації в області Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства». Цей проект є спільною справою, яку ми маємо виконати якісно і вчасно.

У нараді прийняли участь керівники департаментів економіки, фінансів, охорони здоров’я, управління капітального будівництва, обласного клінічного перинатального центру, а також регіонального центру з інвестицій та розвитку, КП «Теплокомуненерго», Львівводоканал, міських електромереж, проектних і будівельних організацій.

На нараді також обговорювали питання виконання плану-графіку з реконструкції обласного клінічного перинатального центру. Про хід виконання завдань плану-графіку, пропозиції експертів Національного проекту «Нове життя», основні проблемні питання та шляхи їх вирішення на нараді доповіли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник, в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Орест Середа та начальник управління капітального будівництва Єгор Горностай.

Ірина Микичак — заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації повідомила учасникам наради, що Фонд Віктора Пінчука підтвердив листом про свою готовність взяти участь у реалізації Національного проекту «Нове життя» у Львівській області шляхом придбання частини сучасного медичного обладнання для відділення інтенсивної терапії новонароджених обласного клінічного перинатального центру.

Також були обговорені питання взаємодії та активного долучення до реалізації НП «Нове життя» комунальних підприємств м. Львова, що забезпечують життєдіяльність обласного клінічного перинатального центру.

Богдан Матолич — перший заступник голови облдержадміністрації звернув увагу усіх присутніх на особливу відповідальність яка покладається на керівників усіх структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств і організацій, що долучаються до реконструкції обласного перинатального центру. За результатами обговорення було дано конкретні доручення і встановлено терміни їх виконання.

Богдан Матолич наголосив, що «Національний проект «Нове життя» – це спільна справа яку ми разом маємо виконати якісно і вчасно. Це не простий ремонт приміщень – це питання життя наших дітей і внуків. Тому кожен має виконувати свою частину цієї надзвичайно важливої роботи на совість. Обласна державна адміністрація, особисто голова адміністрації сконцентрують увесь необхідний ресурс для реалізації проекту «Нове життя» у нашій області».

 

За ініціативою Президента України Віктора Януковича в Україні з 2011 року реалізується Національний проект «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства». Ключовим завданням цього проекту є створення в усіх регіонах держави 27 високотехнологічних перинатальних центрів. На даний час в Україні вже відкриті і працюють 9 перинатальних центрів нової якості: у Кіровоградській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Полтавській, Рівненській областях, м. Києві, АРК Крим.

Метою проекту є зниження материнської, перинатальної смертності, дитячої захворюваності та смертності шляхом структурної реорганізації системи надання медичної допомоги жінкам під час вагітності, пологів, новонародженим дітям, підвищення рівня доступності та якості пологової допомоги, її безпечності та економічного використання ресурсів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*