14.01.2015

На свята Львів заполонили туристи

Більшість цікавих святкових дійств, які відбувались у центрі Львова, мають розрахунок на туристів. Свята у обласному центрі відвідало біля трьохсот відвідувачів, що не дуже радує місцевих жителів.

Для рестораторів це були також трохи тяжкі дні. Це пов’язано з великим напливом відвідувачів у громадські заклади харчування, зокрема кафе та ресторани.

Багато із цих закладів не обладнані навіть мікрохвильовками, у них не передбачено розморожування страв чи продуктів. Дуже важко обслуговувати великі потоки клієнтів, якщо постійно готуються свіжі страви. Відповідно збільшується час приготування страв та знижується якість приготовленої їжі.

Мешканці Львова незадоволені шумом, який створюється туристами, хоча багато людей вже привикли до такого.

Львів’яни не можуть визначитись – добре це чи погано, коли групи туристів постійно прогулюються вулицями міста. З одного боку вони створюють додаткові незручності та шум мешканцям, з іншого боку охоплює гордість за привабливість міста для туристичних відвідин.

Для організаторів святкувань велика кількість туристів є плюсом, оскільки збільшується збут товару. Проте намагаються не забувати і за мешканців рідного міста.

Бо відвідувачів Львова приваблює не тільки архітектурна краса міста, але й те, як протікає у ньому життя, чим живуть місцеві мешканці. Саме Львів’яни створюють особливу атмосферу у цьому стародавньому місті.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*