18.02.2014

На реставрацію доріг та будівництво об’єктів бракує коштів

У понеділок, 17 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало в своєму інтерв’ю повідомив журналістам, що терміново вирушає у відрядження до Києва. Причиною його візиту до Кабінету Міністрів стало скорочення бюджетного фінансування Львівської області. Зокрема, обмеження торкнулося об’єктів, будівництво яких розпочалося торік, а завершення планувалося вже цього року.

За словами Сала, проблема повної реконструкції та зведення закладів уже розглядається в Кабміні, проте нарахування коштів для цього все ж скорочують. Про це учасники засідання не раз обмовилися в своїх виступах, говорячи, що закінчити реставрацію, яка була почата ще в 2013 році, не вдасться і в 2014. Тому багато із запланованого переходить уже на наступний рік.

Зокрема, мова йде про фінансування закладів освіти та охорони здоров’я в таких районах Львова, як Турківський, Золочівський, Радехівський, Жовківський та Старосамбірський. Там державні установи більш всіх потребують коштів на реставрацію та капітальне будівництво. За підрахунками, потрібно виділити приблизно 200-250 мільйонів гривень.

Тому Олег Сало має терміново їхати в Кабмін, аби хоча б спробувати вирішити це питання, отримавши можливість закінчити будівництво об’єктів у цьому році, як і було заплановано. Причини для обмеження фінансування не відомі як самому голові, так і обласній державній адміністрації.

Окрім цього, у Львівській ОДА хочуть зробити реставрацію всіх доріг державного, місцевого та сільського значення. В цілому, в ремонт необхідно вкласти близько 1,4 мільярда гривень. Для цього голова держадміністрації Олег Сало змушений відправитись в Укравтодор, аби затвердити необхідну суму.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*