24.12.2013

На новорічні свята Львів очікує близько 300 тисяч гостей

Про подорож до міста із духом середньовіччя і запахом кави, без перебільшення, мріє кожний українець. А так як більшість мрій збувається під Новий рік, тисячі жителів нашої країни їдуть святкувати до Львова. Керівник управління туризму Львівської міськради Галина Малець повідомила, що минулого року місто приймало приблизно 250 тисяч гостей. Цьогоріч після зведення всієї інформації по малих та великих готелях, стало зрозуміло, що приїжджих буде більше – близько 300 тисяч. Вже зараз, можна сказати, не залишилось вільних місць. Навіть у костелах, розрахованих на 8-10 ліжкомісць, майже всі кімнати заброньовані.

Львів – особливе місто, воно наповнене атмосферою старовини. Саме за казковими відчуттями і їдуть сюди туристи з різних куточків не тільки України, а й Європи. Гостей зовсім не лякає проживання на вулицях, віддалених від центру. Адже прогулятися чарівними вузенькими львівськими вуличками – безкінечне задоволення. Перехожих на кожному кроці дивують красиві пам’ятники архітектури, серед яких церкви, костьоли та монастирі.

Власне за подихом історії і їдуть сюди любителі подорожувати. За словами пані Малець, чисельні групи українців прибувають зі Сходу країни. Жителі Харківського, Донецького та Луганського регіонів часті відвідувачі різдвяних свят на львівській землі. Навіть одесити, які приймають у себе протягом року сотні тисяч відпочиваючих, із задоволенням під Новий рік приїжджають до міста Лева.

Керівник управління туризму розповіла, що людей чекають гостинні місцеві жителі, туристичні агентства пропонують оглядові та тематичні екскурсії, безліч кав’ярень відкриють двері для відвідувачів. Галина Малець звернулась до жителів країни і запропонувала бажаючим приїхати поспішати, адже в готелях залишилась обмежена кількість вільних місць.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*