04.12.2013

На майдані у Львові Координаційна рада організовує поїздки до Києва

Для підтримки київського майдану у Львові створена Координаційна рада, яка проводить роз’яснювальну роботу серед мітингувальників. Кожного дня на львівському Євромайдані знаходяться тисячі жителів, котрі приймають участь у мирній акції. Громада вносить свою частку у підтримку столичних мітингарів. Один допомагає порадою, другий одягом і взуттям, дехто постачає ліки, а ще є велика кількість людей, які бажають їхати до Києва і особисто відстоювати своє майбутнє.

Багато жителів міста переміщаютьсяу столичному напрямку власним транспортом, тобто за свої кошти. Але більшість такої можливості не мають, тому повністю покладаються на допомогу організаторів. Координаційна рада в такому випадку є незамінним органом, до якого звертаються з проханням відвезти до столиці. За останні дні було укомплектовано і відправлено 133 транспортних засоби. Перевагу надавали чоловікам від 20-ти років, які можуть дозволити собі перебувати на Євромайдані на невизначений термін. Обов’язковою умовою була вимога повної відсутності алкогольних напоїв і їх вживання. До Києва поїхало 93 приватних автомобіля, 17 автобусів та 23 мікроавтобуса. Всього доставлено близько шести тисяч людей.

Серед бажаючих є дуже багато жінок, студентів молодших курсів та людей похилого віку. Але їх попросили залишитись і приймати участь в мітингах на місцевих площах. Дехто організовується дружніми компаніями і до столиці прямують власними мікроавтобусами. В ці дні на виїзді із Львова в напрямку київської траси знаходяться сотні автомобілів. Для повної безпеки вони організовуються в колони, пересуваються, не порушуючи правил дорожньої безпеки, щоб не було ніяких непорозумінь з працівниками ДАІ. Багато людей, які з тих чи інших причин не можуть поїхати з мітингувальниками, передають їм кошти, їжу та інші необхідні речі. Організаційний відділ штабу Координаційної ради продовжує збір бажаючих жителів Львова та області для відправки до Києва на підтримку Євромайдану.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*