31.05.2013

На львівській пошті продають пиво

Поруч із дитячою літературою у 32-му львівському поштовому відділенні продавали пиво. Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» стверджуює, що такий продаж відбувається на законній підставі.

Про те що на пошті тепер можна купити пиво повідомили жителі міста.

Львів’янка Юля, прийшла на пошту, щоб сплатити кошти за комунальні послуги, і поблизу касира вона побачила чотири пляшки пива з цінником. Вартість напоїв становила від 7 до 10 гривень. Цей факт дуже здивував львів’янку.

«З боку Львівської дирекції порушень немає. Реалізація пивоварної продукції здійснюється на цілком законних підставах. Ми уклали угоду, яку погодили в Києві. Тому все законно», – зауважив Сергій Юзвак, заступник керівника Львівської «Укрпошти».

Він додав, що пиво продають лише у тих відділеннях, які його замовляють. «Укрпошта» вимушена пітти в торгівлю, адже це додатковий заробіток. Ми шукаємо всі можливі шляхи, щоб заробити. Якщо є попит на певну продукцію, то начальники відділень поштового зв’язку замовляють її, і ми постачаємо цю продукцію», – прокоментував Сергій Юзвак, зауваживши, що на львівських поштових відділеннях можна також купити і пральні порошки, консерви та інше.

Законність подібного продажу, у свою чергу, підтвердив і Михайло Туркас, територіальний керівник компанії «Оболонь».

«Щоб продавати пиво не потрібна ліцензія, спеціальні дозволи або будь-які інші документи. Законодавством цього не передбачено. Достатньо лише патенту на право торгівельної діяльності. Пиво – підакцизний товар, проте вміст алкоголю в ньму менший, ніж у інших напоях, які підгуляють ліцензуванню», – зазначив Михайло Тупкас.

Слід нагадати, що у Львові вже не один рік ведеться активна боротьба із споживанням підлітків слабоалкогольних напоїв. Вступати на шлях боротьби з алкоголем закликає й мер Львова Андрій Садовий.

Крім цього у Львові з 22.00 до 10.00 години діє заборона на продаж алкогольної продукції згідно з рішенням міської ради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*