23.02.2014

На Львівщину повернулися герої-бродівчани

Кореспондент ІА ZIK повідомив, що вчора група бродівчан, які відстоювали честь своєї батьківщини на Майдані, повернулися додому після кривавого бою. На батьківщині їх зустріли як справжніх національних героїв. Багато людей вітали учасників протистояння букетами квітів та теплими словами. Натомість мужні борці поділилися спогадами про перебування у столиці у цей трагічний для України час з усіма присутніми. Пан Ігор, приватний підприємець з Бродів, розповідає, що ця поїздка до Київа була п’ятою.

Він з гордістю демонструє свій маскувальний костюм, забруднений сажею та мазутом. За словами протестувальника, ці сліди залишилися від тяжкої праці на майдані, — спорудження барикад та їх охорони. Він наголошує на тому, що протестувальники поводили себе мирно, не кидали пляшки з «коктейлем молотова» та каміння у спецназівців. Мешканець села Ясенів Юрій показав присутнім знайдену на майдані гільзу від гумового набою.

Чоловіки не приховують здивування від тієї підтримки, яку вони побачили від мешканців столиці. Ніхто з них не цурався тяжкої роботи на барикадах.

Ольга Шайдулліна – голова бродівської районної ради – зауважила, що мужність та стійкість протестувальників на майдані – це справжній героїзм та патріотизм українського народу. Усіма присутніми була вшанована пам’ять тих, хто загинув від куль беркутівців.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*