16.01.2014

На Львівщині з’являться нові національні природні парки

У приміщенні обласного управління лісового та мисливського господарства відбулась нарада. Очільник даного відомства виступив з ініціативою у створенні національних природних парків. На засіданні Василь Сторонський розповів про два проекти, котрі готуються до реалізації. Перший з них передбачає заснування парку на базі гідрологічного заказника «Чайковицький», що знаходиться на території Самбірського району. До речі, це дуже живописне місце, адже саме звідси можна побачити заплави річок Болозівка, Дністер та Стрв’яж. Окрім того, національний парк буде створений у Карпатському регіоні, він матиме назву «Бойківщина».

Важливість реалізації цих програм керівник департаменту аргументує результатами досліджень. Згідно з ними, такі об’єкти допоможуть зберегти навколишнє середовище від впливу шкідливої людської діяльності. Окрім того, заснування природних парків сприятиме покращенню рівня розвитку туризму, котре супроводжуватиметься появою місць для відпочинку. Такий фактор теж є важливим для Львівської області, адже це ще й нові надходження до бюджету.

Сьогодні на території регіону розташовано 347 об’єктів природно-заповідного фонду, причому 25 із них мають загальнодержавне значення. Загальна площа усіх національних природних парків складає 148,6 тисяч гектар. А тих, котрі мають загальнодержавне значення – 64,6 тисяч. Окрім того, на території Львівщини існують природоохоронні установи зі спеціальними організаціями. Таких в нашій області налічується десять.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*