17.02.2013

На Львівщині відбулася зустріч-нарада департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді

13 лютого департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації організував зустріч-нараду з представниками громадських організацій Львівщини, яку провели заступник директора департаменту Світлана Книшик та т.в.о начальника управління сім`ї та молоді Олена Кондрат.

Метою проведення засідання було обговорення питання щодо покращення якості проектних пропозицій, поглиблення співпраці з громадськими організаціями Львівщини.

У заході взяли участь представники понад 30 громадських організацій.

Світлани Книшик відкрила зустріч привітальною промовою, та надалі повідомила про пріоритетні напрямки розвитку молодіжної політики Львівщини у 2013 році та про всебічну підтримку оригінальних і свіжих думок молоді Львівщини обласною державною адміністрацією.

В рамках проведення цієї зустрічі відбулось навчання для представників громадських організацій по коректному написанню та оформленню проектів, що подаватимуться на конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями відносно дітей, молоді, жінок і сім’ї на 2013 рік. Учасники мали змогу ознайомитись із загальною інформацією про конкурс, його мету, умови, межі фінансування тощо. Окремо зупинились на питанні щодо звітування громадськими організаціями за підсумки реалізації їх проектів.

Олени Кондрат та управління сім’ї та молоді виловили щире сподівання, що такі зустрічі стануть доброю традицією у департаменті з питань сім’ї та молоді облдержадміністрації, адже щороку збільшується кількість громадських організацій, кількість зацікавлених людей, які беруть участь у конкурсі проектів, і ми щоразу бачимо все більше нових облич.

Водночас, молоді лідери висловили ряд пропозицій щодо конструктивної співпраці влади та молоді.

Управління сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім`ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації оголоcило обласний конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями відносно дітей, молоді, жінок і сім’ї на 2013 рік, що триває з 18 січня по 18 лютого 2013 року.

Даний конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї.

 

 

 

 

 

1 ком.

  1. Станіслава Мирко

    На мій погляд, департамент сім’ї та молоді тільки звіти пише гарні, а робота лише на папері, бо що вони можуть путнє робити без фінвнсування.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*