17.11.2012

На Львівщині у конкурсі «Кенгуру» візьмуть участь 25 тисяч учнів

7 грудня стартує Міжнародний конкурс з математики «Кенгуру», в якому візьмуть участь учні загальноосвітніх шкіл 2-6 класів. По Україні вже зареєстровано більше 235 тисяч учасників, з яких учні зі Львівщини — 25 тисяч.

Мета проведення такого конкурсу є підтримка здібностей учнів, популяризація математичних предметів, мотивація з вивчення точних предметів, а для вчителів – заклик до творчої діяльності.

Завдання для конкурсу як завжди будуть нестандартні, це створено для того, щоб учні вчилися логічно мислити, мали змогу з творчістю підійти до виконання завдання.

За 16 років проведення конкурсу, популярність його постійно зростає. За кількістю учасників, Львівщина завжди на першому місці серед Українських областей.

Навесні 2012 року,У Львівській області, кількість учасників склала 55 тисяч з загальноосвітніх шкіл. Тобто, учасником конкурсу був майже кожен четвертий учень. А з нагоди ювілею – 15 річчя конкурсу, кожній школі, де проходив конкурс, оргкомітет презентував збірник математичних завдань «15 років разом» (Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у період з 1997-2011).

У світі також цей конкурс дуже популярний. Вже 52 держави стали активними учасниками, в яких майже 6 мільйонів учнів пройшли випробування.

1 ком.

  1. Олена Одинцова

    Мій син теж братиме участь у цьому конкурсі, він змалечку проявив свій талант у вирішуванні задач з математики.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*