24.05.2013

На Львівщині син до сметрі забив власну матір, яка забороняла йому пити

Зауваження матері, які вона висловила своєму синові виявилися останніми у житті літньої жінки. Чоловік досить агресивно сприйняв слова неньки про те, що він зловживає спиртними напоями і п’є дуже багато горілки. Матір попросила сина, щоб той кинув згубну звичку, але ці слова подіяли на нащадка не так, як очікувала жінка. Душогуб любив «зеленого змія» значно сильніше, ніж власну матір, тому, щоб більше не слухати її нарікань, він вирішив побити стареньку, але не розрахувавши сил убив її.

Трагічні події відбулися в одному із сіл Мостиського району Львівської області. До райвідділу міліції зателефонував стурбований чоловік. Ним виявився батько вбивці та чоловік загиблої жінки. Він просив правоохоронців про допомогу.

Відразу ж на місце події виїхала машина з представниками слідчо-оперативної групи. Міліціонери з’ясували, що в оселі жителя місцевого села відбулася сутичка між сином та матір’ю. Ще задовго до вбивства, а саме вранці 6 травня 29-річний чоловік пішов з батьківської хати, прихопивши значну для родини суму грошей на власні розваги. Цілий день гульвіса розпивав спиртні напої, а ввечері «з’явився» додому у стані алкогольного сп’яніння.

Як розповів Полюга Петро Іванович, майор міліції, коли син прийшов у нетверезому стані додому, 61-річна жінка, яка вже не раз бачила сина напідпитку, зробила йому відповідне зауваження. Ці слова роздратували молодика і він почав сварку зі своєю ненькою. Словесні образи закінчилися кулаками. Син спочатку бив матір по обличчю, а коли вона впала прийнявся за інші частини тіла. Батько, боючись розправи сина не заступився за дружину, а викликав міліцію та швидку.

Непритомна жінка того ж вечора була доставлена до реанімаційного відділення місцевої лікарні, де вона й померла через кілька днів.

За словами П. Полюги, затриманий чоловік раніше вже відбував покарання за вбивство з необережності. Під час сварки із товаришем, останній випадково впав на ножа.

Відповідно до скоєного було відкрито кримінальне провадження. На разі, по відношенню до вбивці триває досудове слідство.

2 комментария

  1. Христина Карпенко

    Батьків, однозначно жалко.А звинуватити хочеться державу.Такі люди повинні знаходитись в інших місцях.

  2. Любов Голубкіна

    Що тут скажеш. Одне горе саме не приходить. Мало того, що пив, все виносив з хати, ще й матір забив.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*