24.05.2013

На Львівщині розпочалися урочистості, приурочені до свята Героїв

Як повідомила прес-служба обласної ради міста Львова, з цієї нагоди жителів міста чекає низка цікавих заходів.

Розпочнуться урочистості 23 травня. По-перше, відбудеться поминальна Служба Божа за полковником Євгеном Коновальцем. Вона пройде у храмі святих апостолів Петра і Павла. Потім до пам’ятної таблиці Євгена Коновальця охочі зможуть покласти квіти. Цього ж дня в селі, де народився Євген Коновальць, а саме в храмі Архістратига Михаїла, відслужать заупокійну Літургію. По її закінченню відбудеться покладання квітів до пам’ятника полковника за участю керівництва Львова, депутатів обласної ради, громадськості та районної влади. Також учасники урочистих подій відвідають «Історико-меморіальний музей героя Є.Коновальця», який розташований в селі Зашків.

Продовжаться святкування у неділю, 26 травня. Вони розпочнуться із покладання квітів від міської та обласної влади до пам’ятника кобзаря Тараса Шевченка та до пам’ятника славетного героя Романа Шухевича. У Білогорщі стартує уже традиційна естафета Львівського державного університету фізичної культури. Її маршрут: площа біля пам’ятника Р.Шухевичу, а далі Меморіал УГА на Личаківському львівському кладовищу.

Також у Білогорщі пройде урочисте відкриття реставрованої пам’ятної таблиці, яка прикрашала вхід до музею Романа Шухевича.

Подальші урочистості продовжаться покладанням квітів від міської, обласної влади, а також громадськості до пам’ятника Степана Бандері, після цього відбудеться урочисте віче. Цього ж дня святкові колони рушать вулицями Львова: спочатку пам’ятник С.Бандері, далі вул. Бандери та вул. Коперника і наприкінці пр. Свободи. На останньому відбудеться завершальна частина конкурсу.

Фінал заходів на честь свята Героїв завершиться яскравим дефіле учнів військового оркестру Академії Сухопутних військ.

2 комментария

  1. Софія Кузенко

    Дуже добре, що в таких заходах беруть участь діти. Нехай вивчають історію не тільки по підручниках.

  2. Владимир Шатхан

    Это светлый праздник, мы должны знать тех, кто стоял у истоков нашей независимости.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*