23.02.2014

На честь героїв Майдану буде названа вулиця чи площа

Події на київському Майдані відобразяться на топографічній карті Львова. Справа у тому, що найближчим часом у столиці Галичини одна із вулиць або площ буде названа на честь загиблих активістів. Про це громадськість сповістив Андрій Садовий, котрий сьогодні виступав біля пам’ятника Тарасу Шевченку. При цьому вибір буде за звичайним народом, а не посадовцями, як це буває зазвичай. Зокрема, громада має можливість вибрати не лише саму назву вулиці чи площі, а й місце, яке підлягатиме перейменуванню.

Процедура, скоріш за все, проходитиме за допомогою новітніх технологій. Наприклад, голосування можна провести в одній із соціальних мереж, адже у Європі така практика застосовується вже давно. Звичайно, потрібно брати до відома пропозиції тих людей, котрі не користуються комп’ютерами. Саме тому мер планує створити спеціальну групу, представники якої проводитимуть традиційне опитуванню. Після цього шляхом складання голосів і буде вирішено, яку вулицю чи площу хоче назвати громада на честь героїв Майдану.

Також Андрій Садовий закликав учасників мітингу вшановувати пам’ять загиблих активістів. Одним із шляхів є відмова від дачі хабара. Ті люди, які братимуть «на лапу», будуть жорстко покарані. Варто зазначити, що сьогоднішній день у Львові є траурним. Активісти Майдану, громада та посадовці вшановують пам’ять тих людей, котрі загинули під час бойових дій у Києві. До цього часу священнослужителі різних конфесій встигли провести молебні, за загиблими людьми нині моляться близько десяти тисяч місцевих мешканців.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*