30.07.2014

Можливо завтра в Україні одним рекордсменом буде більше

Завтра о 15:00 має відбутись визначна для Львова подія. Один легкоатлет, котрий приїде до нашого міста з Івано-Франківська, буде віджиматись на одній руці. На перший погляд, це звичайний спортивний захід, який не має нічого особливого. Але цікаво те, що легкоатлет має намір встановити світовий рекорд. Станом на сьогоднішній день найвище досягнення у цій дисципліні має Гіоргій Басілашвілі. Свого часу цей грузин-каратист протягом однієї хвилини зробив 157 віджимань.

Щоб підтримати за українського потенційного рекордсмена, потрібно завітати до спортивного комплексу «Олімп» (вул. Щирецька, 36), де і демонструватиме свій виступ Микола Дронь. Рекорд грузина не є єдиним досягненням, яке хоче перевершити мешканець Івано-Франківська. Також гість Львова планує записати своє ім’я у віджиманні на двох руках протягом 30 секунд, 10 пальцях та кулаках за 1 хвилину. Сам Максим Дронь щиро сподівається на те, що йому вдасться перевершити досягнення його попередників.

За словами потенційного рекордсмена, його кумиром є Усейн Болт. Хоча, це явище притаманне тисячам інших легкоатлетів з різних куточків планети. Завдяки досягненням ямайського бігуна вітчизняний спортсмен вірить у те, що у світі немає нічого неможливого. Цю закономірність він хоче підтвердити власним прикладом і досягти такої мети, на думку Максима, можна шляхом встановлення нових рекордів. Судячи з усього, цей хлопець напередодні важливого заходу серйозно налаштований, а тому у його вимові часто зустрічаються філософські фрази. «Неможливе пасує перед людським бажанням досконалості», — упевнений легкоатлет.

Бачимо, що спортсмен вірить у свою перемогу тому нам залишається лише побажати йому успіхів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*