28.11.2012

Моршинська «Скала» перемогла «Волинь» з Луцька

Проведений у Луцьку 14 жовтня матч закінчився нічиєю з рахунком 1:1, причому Луцькій команді вдалося зрівняти рахунок лише на додатковій п’ятій хвилині основного часу. Але за цим разом,заслужено та безперечно, гра закінчилася перемогою «Скали».

Зі слів Анатолія Пісковця, головного тренеру «Волині» (молодіжного складу), у процесі гри виставили з основного складу лише лінію захисту та воротаря. Лінія нападу та півзахист складали резервні гравці, які прибули на перегляд. Та після гри, жоден з них, не бідкався, що не залишив після себе якогось важливого сліду. Чого не скажеш про молодих гравців зі «Скали», які вважали себе господарями у всьому, не лише тільки на полі.

Вадим Могилецький, вже на 5 хвилині гри, на лівому фланзі отримав перспективний штрафний удар, але навісну передачу у Дімітрія Пачкорії  зуміли нейтралізувати захисники. Слід зауважити, що Дімітрія Пачкорія вважається одним з найкращих гравців «Скали», який ще на 5 хвилині першого тайму наважився на удар з20 метрів, перед цим цікаво обіграв двох візаві. Однак м’яч пролетів поруч з воротами. Взагалі за перший тайм, Дімітрія чотири рази завдавав удари, які реально загрожували воротам суперників.

Більш реальною нагодою у господарів отримати перший рахунок на 22 хвилині був влучний удар Пачкорія, якій обійшов захисника. Але голкіпер «Волині» врятував ситуацію, перенаправив удар Олександру Шираю, який направив його на кутовий.

На цьому перший тайм було закінчено. І все що господарі поля не встигли зробити у першому таймі, вони наздогнали у другому. У ньому, красиву гру показав Віталій Лазаренко, який на 73 хвилині заробив пенальті, однак, з двох спроб, це йому не вдалося, бо Пачкорія відбив перший удар, але арбітром було наказано перебити м’яч, бо ще до удару голкіпер зрушив з місця, а повторний з 11 метрової позначки пролетів вище воріт. І вже коли вдруге Андрій Керімов показав на 11 метрову позначку, за м’яч узявся Лазаренко. І зробив він свій удар дуже блискуче, воротар оказався у другому куті від м’яча.