20.03.2014

Міжнародні навчальні проекти у Львові

Більше ніж 300 випускників львівських шкіл стали щасливими власниками сертифікатів Кембріджської екзаменаційної ради, відмінно склавши іспити міжнародного зразка. Про це днями повідомив Олег Березок – директор департаменту гуманітарної політики. У 2013 році співпраця з Британською Радою, яка була розпочата ще кілька років тому, була продовжена. Цього року спонсори організували та провели Кембріджські іспити для дітей з англійської мови. Діти отримали великий досвід під час двосторонніх візитів учнів шкіл та педагогічних працівників із освітянами Німеччини, Австрії, Великобританії, Франції та Польщі.

Хочемо нагадати, що така практика проводиться не вперше. Вже декілька років поспіль у ході цієї програми проходить тісна співпраця між обраними країнами. На даний момент у Львові на базах загальноосвітніх навчальних закладів успішно працює 81 євроклуб, або, як їх ще називають, євро студії. Задіяні у цих проектах 1238 учнів та 186 вчителів. Також слід зазначити, що у цей час продовжується посилена праця у рамках відомого проекту «Face to Faith» («Лицем до віри»), який започаткував Тоні Блер — екс-прем’єр-міністр Великобританії. Організаторами цього масштабного проекту виступили деякі з випускників Львівської лінгвістичної гімназії.

Учасниками ж стали учні, які є членами євроклубів загальноосвітніх заходів Львівщини та їх вчителів-наставників. Протягом 2013 року у школах Львівщини часто проводилися різноманітні проекти міжнародного масштабу. Серед них слід відмітити проект під назвою «Білінгвальне навчання і його перспективи», «Культурна різноманітність» та багато інших. Задіяні у цих цікавих проектах було багато країн світу, таких, як: Польща, Греція, Румунія, Литва та Британія. Також Львів співпрацював із Корпусом Миру. Проекти, що відбулися між львівськими та закордонними учасниками, надати їм дуже великий і цікавий досвід.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*