26.03.2014

Мітинг та території «Львівгазу»

Більше ніж 300 співробітників «Львівгазу» прийшли сьогодні вранці на мітинг, який відбувся на території підприємства. Метою проведення мітингу стали вимоги до влади підняти заробітну платню, покращити умови для праці та відновити діалог керівників із працівниками організації. Представники «Правого сектору» також були присутні на мітингу за запрошенням співробітників та висловили свою підтримку та готовність допомогти. Про ці події повідомила прес-служба на сторінці «Львівгазу» у соціальній мережі.

Один із співробітників організації розповів, що керівництво «Львівгазу» отримую заробітну платню, яка сягає від 80 до 120 тисяч гривень, у той час, коли звичайниій працівник має якось виживати на 1400-2000 гривень на місяць. Це при тому, що правила у організації дуже суворі. Наприклад, за спізнення на роботу усього лише на дві хвилини, співробітник має заплатити штраф у розмірі 100 грн. Це притому, що за перепрацювання, яке триває по декілька годин, жодної надбавки не надається. Фінансування організації настільки погане, що водіїв «Львівгазу» змушують купляти по 100 літрів солярки у кожний автомобіль за власні кошти.

Також слюсар цієї організації повідомив, що керівництво ліквідувало з території закладу маленьку кімнату для відпочинку, якою користувався персонал, і на даний час співробітники мають відпочивати прямо у роздягальні на незручних лавках. Віталій Сергатюк — політичний референт «Правого сектору» — також був присутнім на мітингу. Він також висказав свою підтримку мітингуючим та порадив створити страйковий комітет організації, який би озвучив список своїх вимог до керівництва. За його словами, «Правий сектор» завжди радий допомогти працюючим у вирішенні наболілих питань та планує домогтися поверненню організації у власність державі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*