28.11.2013

Місто левів поповниться низькопідлоговим трамваєм

Незабаром транспортна галузь Львова набуде нового рівня розвитку. Такої мети міська влада досягла завдяки перемоги у конкурсі. За підсумками його проведення Львов було ухвалено в якості міста, котре отримає трамваї з низькими підлогами. Від Західної України участь у тендері брала корпорація «Електротранс», котра також відома у Німеччині. Таку новину громаді повідомила прес-служба даної компанії.

Надсучасний транспортний засіб завітає до Львова наступного року, він буде зарахований до складу «Львівелектротранс», це ж підприємство і займатиметься обслуговуванням. Модель має назву «Електрон» Т3L44, а сам по собі трамвай є унікальним, оскільки був виготовлений за замовленням Управління житлового господарства міськради. Складатиметься одиниця громадського транспорту з трьох секцій. Загальна його довжина сягатиме позначки 19,5 метрів. На цьому рекорди не закінчуються, адже трамвай здатен вмістити у собі 160 чоловік.

Пасажирам у користування надається 35 сидячих місць, також відведена ділянка для інваліда, котрий пересувається у спеціальному візку. Згідно з умовами тендеру, трамвай з’явиться у Львові за 10 місяців після закінчення конкурсу. Як показує досвід, такий транспортний засіб є корисним для населення. Такий висновок можна зробити на основі діяльності низькопідлогового трамваю «Електрон», котрий курсує містом левів починаючи з серпня поточного року. Варто зазначити, що концерт «Електротрас» є спільним українсько-німецьким проектом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*