26.07.2013

Міська рада запевняє: ремонт у дворику на Богомольця погоджено з мешканцями

Ремонтні роботи на подвір’ї біля будинків на вулиці Богомольця №5 і №7 у Львові розпочалися після обговорення цього питання з мешканцями, більшість їх зауважень було прийнято до уваги. Саме у цьому Лілія Онищенко — начальник управління з охорони історичного середовища у Львові, запевнила журналістів.

24 липня мешканці вулиці Богомольця забили на сполох. Вони виявили своє занепокоєння ремонтними роботами, які розпочалися біля їх подвір’ї. Відтак журналісти звернулася за коментарями до Лілії Онищенко, яка їм пояснила, що змінюють тільки мощення плит.

«Відповідний проект був виготовлений на замовлення управління з капітального будівництва. І його ми два рази обговорювали з мешканцями будинків, двічі запрошували на зустріч. Попередньо всім мешканцям в будинках надіслали картки із вказаними місцем та часом зборів. Кожен мав змогу прийти і обговорити проект впорядкування площі, висловити свої думки і побажання. Після першої зустрічі зосталися зауваження, які ми використали під час опрацювання другого варіанту. До речі, який також ми обговорили із людьми і, з невеликими винятками, він був погоджений до реалізації», — додала Ліля Онищенко.

За її словами, на обговорення прийшли майже всі мешканці, хоч чиновниця і припускає, що хтось міг проігнорувати повідомлення і не з’явитися.

Демонтовані загорожі квітників після ремонтних робіт стоятимуть на своїх місцях, залишаться в первісному вигляді і всі зелені території, запевнила пані Онищенко. «Окрім цього будуть і доповнення. Встановлені нові лавки, три або чотири. Також з’явиться велопаркінг. Єдине, чого хотіли мешканці прилеглих територій, а ми не можемо виконати – це дитячі гойдалки та гірки. Все дуже банально, нам бракує площі… Водяна помпа буде збережена, як і захотіли мешканці, ба навіть витяжка з неіснуючого бомбосховища», — зауважила представниця міської ради.

Вона розповіла, що обговорення з мешканцями будинків проводилися разом із Личаківською райадміністрацією, а спонсором робіт є місто.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*