11.07.2014

Міська рада на своїй сесії затвердила чотирирічний план, з забезпечення житловою площею дітей-сиріт.

На засіданні міської ради було ухвалене рішення з забезпечення житлом дітей-сиріт позбавлених піклування дітей та інших осіб. На користь такого рішення проголосувало 55 депутатів. Згідно цього рішення планується забезпечити житлом у 2014-2017 роках.

Ця програма покликана розв`язати проблему із нестачею житла дітей-сиріт, й дітей позбавлених піклування батьків, а також забезпечити їм гідні умови життя.

Досягнути поставленої цілі в такому не простому питанні планується завдяки купівлі житла та введення багатоповерхівок в експлуатацію за рахунок державного бюджету, та також використовуючи кошти бюджету міста Львів.

Також планується тим забудовникам, які будуть приймати участь у будівництві вищезазначеного житла надавати пільги у відведенні земельних ділянок. Ще одним з пунктів є добудов недобудованих об`єктів.

Для того що б реалізувати цю програму планується використання коштів у розмірі 29 538 945 грн . На ці кошти планується отримати 5697 кв м житла. Крім держбюджету та бюджету міста Львів планується часткове залучення коштів і з інших джерел фінансування.

Станом на 1 січня поточного року 64 дитини не мають житла, 621 стоїть на первинному обліку. З цих 621 дитини 185 мають житло на підставі права власності, 372 на праві користування. В черзі ж на отримання житлової площі від держави знаходяться 60 таких дітей-сиріт, та 118 позбавлених батьківського піклування.

Нагадуємо, що забезпечення житлом такої категорії маленьких громадян нашої країни є першочерговою задачею. Виконання ж її згідно законодавства покладено на плечі держави. І хоча наша країна в даний момент знаходиться у дуже скрутному фінансовому становищі, наш обов`язок прикласти всі зусилля та зробити усе можливе у вирішенні цього питання.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*