30.07.2014

Міліція затримала чоловіка, який стріляв по вікнам поліклініки

Якщо слідкувати за хронологією подій, то нещодавній замах на Андрія Садового став не першим терактом у Львові. Але на відміну від випадку із мером, у нашій справі правоохоронцям вдалось знайти зловмисника. Мова йде про місцевого мешканця, який обстріляв вікна стоматологічної поліклініки із застосуванням пневматичної зброї. Чоловік порушує закон не вперше, одного разу його вже наказували за кримінальною статтею.

Розслідування справи розпочалось 23 липня, саме цього дня за допомогою до співробітників Шевченківського райвідділу міліції звернулася мешканка Львова. Як зазначила 54-річна жінка, вона працює в одній із стоматологічних поліклінік. Того дня, близько о 16:00 невідомою особою були пошкоджені три вікна будівлі охорони здоров’я. Згідно із підрахунками, загальна сума збитків складала 6 тисяч гривень. Також не можна забувати про моральні збитків, адже через паніку серед колективу та відвідувачів керівництву поліклініки довелося зупинити діяльність закладу на деякий час.

Той факт, що пошкоджені вікна були за допомогою пневматичної зброї, встановили експерти. Причому стрільба велася з будинки, який розташовується навпроти будівлі закладу. Лише кілька днів співробітникам МВС пожадобилося для того, аби знайти того самого зловмисника. Вийшовши на слід стрілка, правоохоронці затримали 34-річного мешканця Львова. Одразу ж міліціонери вилучили у громадянина пістолет та перейшли до з’ясування усіх обставин. В першу чергу їх цікавить мотив такого злодіяння.

Слідчим було відкрито кримінальне впровадження. За ч.1 ст.296 зловмиснику погрожує позбавлення волі на термін до 5 років або ж штраф у розмірі від 500 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Остаточне рішення традиційно ухвалить суд.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*