18.02.2014

Міліціонери знайшли зниклих дівчат

Нещодавно за допомогою усіх можливих засобів інформації львівські міліціонери шукали двох дівчат, які зникли напередодні. Вони є мешканками міста Левів, їм всього по 14 років. Варто зазначити, що школярки не явились додому вчасно ще 13 лютого. Але згідно з чинним законодавством, офіційні пошуки осіб розпочинають лише за 3 дні після подання заяви. 14-річні Уляна Піпшовська та Софія Яремчук залишили свої помешкання близько о 8:00. За словами педагогів та однокласників, школярки навіть не дійшли до навчального закладу.

Учора батьки здихнули на повні легені, оскільки їх дочки знайшлися живими та здоровими. Відбулось це увечері, адже приблизно о 21:00 правоохоронці дізнались про місце перебування дівчат. Як з’ясувалось, протягом кількох днів вони проживались у Франківському районі, що на території Львова. Там школярки мешкали у спільних знайомих. Під час медичного огляду лікарі зробили висновок, що юначки не мають фізичних пошкоджень. Після цього з дівчатами мали бесіду психологи. На даний момент вони не розповідають, що спонукало Уляну та Софію так вчинити по відношенню до рідних та близьких. Звичайно, це все можна пояснити перехідним віком, але потрібно ж іноді думати про батьків.

На даний момент дівчата перебувають під опікою батьків. Скоріш за все, найближчим часом вони розпочнуть свою звичайну життєдіяльність. Зокрема, їм потрібно наздоганяти своїх однолітків за шкільною програмою .До речі, навчаються Софія та Уляна в НВК ім. В. Симоненка.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*