01.09.2014

Міліціонери знайшли серійного крадія велосипедів

Львівським правоохоронцям вдалося знайти чоловіка, який займався викраданням велосипедів. Ці транспортні засоби зловмисник брав у під’їздах багатоповерхівок. Передумови для початку пошукової операції з’явилися 27 серпня, коли до чергової частини Сихівського райвідділу звернулась 31-річна жінка. Мешканка Львова повідомила про викрадення її велосипеду. Цей транспортний засіб був виготовлений відомим брендом «Сусо», вартість даної моделі складає майже 3 тисячі гривень. Того ж дня у Сихові сталася ще одна аналогічна крадіжка, цього разу жертвою стала 34-річна жінка. За її словами, велосипед знаходився на сходовій ділянці, а засіб пересування коштує 2 тисячі гривень.

За кілька днів співробітникам міліції вдалося з’ясувати ім’я злочинця. Згідно з оперативною інформацією, крадіжками займався 25-річний місцевий мешканець, котрий офіційно не був працевлаштований. Усі транспортні засоби, взяті у під’їздах незаконним способом, чоловік продавав, а кошти витрачав на власні потреби. Ця серія злочинів стала першою у його житті, принаймні, раніше затриманий не притягувався до кримінальної відповідальності. Перед тим, як передати справу в суд, правоохоронцям потрібно з’ясувати усі обставини тих днів.

За фактом перерахованих інцидентів співробітники міліції відкрили кримінальне впровадження за ч. 1 ст. 185 КК України. Найменше покарання, котре очікує чоловіка, полягає у сплаті штрафу розміром від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Альтернативою можуть стати громадські роботи терміном від 80 до 240 годин. Найгіршим покаранням є позбавлення волі на строк до трьох років, але враховуючи той факт, що зловмисник раніше не порушував закон, ця міра навряд чи буде застосована.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*