05.03.2014

Міліціонери спалююьть документи прямо на балконах

Як стало відомо журналістам одного із видань, правоохоронці займаються знищенням документів. Свідками такого явища нещодавно стали члени Народної Самооборони, котрі чергували в Галицькому райвідділу міліції. Кілька днів назад вони на власні очі побачили, як міліціонер на балконів палив папери, причому докази горіли прямо у відрі. В інтернеті навіть є відеоматеріали, котрі підтверджують правдивість цих слів.

Одним із найактивніших у львівській Самообороні є пан Андрій. Можна сказати, він немов «швидка допомога», тобто приїжджає на місце події за телефонними викликами. Чоловік згадує, як отримав виклик щодо знищення документів на третьому поверсі будівлі МВС. Звичайно, активісти не могли залишити цей випадок без уваги, на момент приїзду було «утилізовано» вже кілька папок. До речі, тоді міліціонерів вже не було в кабінетах.

Ексклюзивні кадри потрапили в інтернет, якщо подивитись їх, то можна побачити, як міліціонери спалювали низку журналів та паперів. Як стверджують оборонці, співробітники правоохоронних органів застосовують ще низку способів для знищення документів. Окрім спалювання, вони ще й вивозять їх з відділку.

За словами Івана Іваночка, в цьому немає нічого страшного, адже знищується лише та інформація, яка не знайшла свого підтвердження. Тобто мова йде про ті епізоди, котрі не мають кримінального характеру. До таких висновків міліціонери дійшли на основі чисельних розслідувань.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*