30.01.2014

Мешканці мікрорайону Рясне-1 їздять на роботу за 4 гривні

Аби вчасно доїхати до місця роботи, мешканці мікрорайону Рясне-1 вимушені сплачувати за проїзд цілих 4 гривні. Люди кажуть, що у них просто немає іншого виходу, адже багатьом потрібно бути на своєму місці о 8 чи 9 годині. Сьогодні в автобус можна сісти лише у Рясному-1, оскільки на наступних зупинках водій навіть не гальмує. Транспортні засоби переповнені настільки, що більше зайти в них ніхто не може. За словами пасажира на ім’я Артур, він спокійно доїжджає маршрутом №11 до зупинки Рясне-2, котра є кінцевою, після чого пересідає на інший автобус. Хоча таке задоволення і коштує 4 гривні, чоловік вчасно опиняється на роботі.

У схожій ситуації опинилась мешканка Львова на ім’я Лілія. Частіше всього вони добирається на роботу за допомогою автобусу №50. Він довозить пасажирів у Рясне-2, а іншого виходу немає, оскільки такі маршрутки, як № 11, 131 чи 217 не зупиняються. Скоріш за все, вони не хотіли ставати лише через одну громадянку, адже на тій зупинці ніхто не виходив. Тому жінці доводиться, як і Артурові, їхати до станції Рясне-2. Ця громадянка так само вимушена платити за проїзд в одну сторону 4 гривні.

Не дивлячись на це, місцеві перевізники не залишають надії підвищити тарифи. На сьогоднішній день вони хочуть домогтись підвищення показників плати за проїзд до позначки 3 гривні. Але це мало вірогідно, оскільки влітку з цієї справи в міськраді вже проходили слухання. Тоді громада дуже обурилась на таку пропозицію. До речі, бюджетом Львова було виділено 5 мільйонів гривень на відшкодування перевізникам за надання послуг представникам пільгових категорій. Люди вважають, що підвищуючи тарифи, транспортні компанії повинні забезпечити споживачів нормальними умовами. Напевне, мешканцям мікрорайону Рясне-1 не дуже до вподоби буде сплачувати за проїзд до роботи цілих 6 гривень. Опитування серед громади проводили журналісти інтернет-видання 032.ua.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*