05.08.2014

Мер заборонив проводити будівельні роботи на території школи

Депутати Львівської міської ради ухвалили рішення щодо надання об’єднанню «Львівоблагропромбуд» проекту, котрий стосується відведення земельних ділянок. Також у розпорядження цієї компанії, згідно з результатами голосування, перейшла земельна ділянка на розі вулиць Соснової та Варшавської. Але в даному випадку не все так просто, як того хотілося б бізнесменам. Адже раніше представники шевченківського відділу освіти звертались до мера Львова з проханням заборонити проведення робіт на території, котра належить СЗШ № 91 (вулиця Варшавська).

На засіданні міської ради Андрій Садовий зазначив, що тут не можна проводити будівельні роботи. Таким чином, на розі вулиць будівельні роботи не проходитимуть, до того ж процедура відчуження ділянки відбулась з порушенням законодавства. Підрядна організація отримала дозвіл лише у депутатів, але перед цим не провела бесіду з керівництвом школи та відділом освіти. Працівники структурного підрозділу міської ради пояснили мерові причини, через які на ділянці не можна проводити будівельні роботи.

За словами фахівців, реалізація ухваленого депутатами проекту спричинить порушення правил і санітарно-гігієнічних норм. Не можна забувати про те, що у школі здобувають знання 1138 учнів, за цим показником СШ №91 перевищує усі інші навчальні заклади Шевченківського району. Керівництво установи використовуватиме дану ділянку для проведення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки для школярів. Скоріш за все, у цій справі вже поставлена крапка, адже ситуація не на користь забудовника.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*