19.03.2014

Мер Львова зустрівся із постраждалими у столиці України

На сьогоднішній день у восьмій міській лікарні на стаціонарному лікуванні перебувають близько трьох десятків людей, які постраждали під час подій на центральних вулицях Києва. Їхній стан, львівські медики називають стабільним. У цьому переконався і міський голова Львова, Андрій Садовий. Також, мера міста поінформували, що на сьогоднішній день для відправки до закордонних клініки, готуються декілька людей. Це люди, у яких здебільшого пошкоджені очі.

В свою чергу, мер Львова висловив подяку усім закордонним медикам, які у нелегкий для України час зголосилися приймати у себе пацієнтів для лікування. Більше того, роблять це абсолютно безкоштовно. Зараз, курс лікування, жителі Львова та області проходять в Австрії, Польщі, Литві та на території Сполучених Штатів Америки. Також, разом із Андрієм Садовим, медустанову відвідав і начальних міського управління охорони здоров’я, Володимир Зуб.

Разом із мером, посадовець пройшовся палатами та поспілкувався із постраждалими. А потім, у розмові із журналістами, Володимир Зуб вкотре нагадав, що наразі кожен небайдужий може перерахувати кошти на допомогу постраждалим львів’янам у Києві. Зробити це можна і через церкву, де створений єдиний рахунок. Тим паче, у такому випадку люди, точно будуть впевнені, що їхні гроші пішли за призначенням. А враховуючи, що зараз, з’явилося чимало шахраїв, які намагаються нажитися на людському горі, тож львів’янам слід бути пильнішими. Перед тим, як переказувати гроші на допомогу постраждалим майданівцям, треба перевірити документи. Якщо таких немає, або ж деякі довідки відсутні, знайте – перед вами шахрай.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*