23.01.2014

Мер Львова пообіцяв долучитись до блокування військових частин

Львівський міський голова пообіцяв, що він власною персоною братиме участь у блокуванні військових частин, аби силовики не поїхали до Києва. За словами мера, військовослужбовці і самі не хочуть виходити проти мирних громадян із зброєю. Як стверджує Андрій Садовий, громада робить добру справу, не випускаючи солдат із частин. Адже ці юнаки самі не хочуть воювати з народом, оскільки вони такі ж українці, як і ті люди, котрі стоять на Майдані. І військові так само хочуть нормально жити.

Міський посадовець пишається тими людьми, котрі борються за власні права, не маючи відчуття страху. Адже протягом всього періоду, коли Львів входив до складу СРСР, люди постійно боялись. Але це не стосується тих молодих людей, котрі народились напередодні розпаду Радянського Союзу чи в часи Незалежної України. Сьогодні вони нікого і нічого не бояться, оскільки це їх країна.

Як стало відомо, активісти, котрі блокують військові частини, потребують допомоги у підкріпленні. Адже керівники територій, котрі перебувають у підпорядкуванні Міністерств оборони та внутрішніх справ, отримали наказ будь-якою ціною доїхати до Києва. Андрій Садовий пообіцяв, що у разі необхідності він теж братиме участь у блокуванні частин. Однак у Львівщині ситуація далека від критичної, адже громада та священнослужителі ведуть перемовини з представниками силових структур, і передумов до конфлікту сьогодні немає.

За словами мера, в жодній країні влада не складала своїх повноважень просто так, завжди процес супроводжувався боротьбою, і Україна не є виключенням у цьому сенсі. Але Андрій Садовий має великі сподівання на те, що перемога таки буде за народом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*