04.08.2014

Мер Львова бажає збільшити кількість «своїх» депутатів в облраді

Напередодні Андрій Садовий ініціював скорочення кількості депутатів Львівської міської ради. Нещодавно мер виступив з новою заявою. На його думку, було б краще, якби в обласній раді працювало більше депутатів, котрі представляють місто. За словами посадовця, в такому разі владі вдасться відновити справедливість. Свою думку пан Садовий підкреслив кількома фактами.

Зокрема, на сьогоднішній день від Моршина в обласній раді участь у засіданнях беруть два депутатів. Така ж кількість посадовців представляє інтереси Львова. Андрій Іванович стверджує, що таке явище є аномальним, тому потрібно викорінити його. Найближчим часом Юридичне управління ЛМР відправить відповідний запит до Верховної Ради України, яка і має відновити справедливість. Садовий щиро сподівається на те, що в Парламенті схвалять таку пропозицію. На думку мера Львова, впровадження такої міри є обов’язком народних обранців, адже недопустимо місту, населення якого складає майже 1 мільйон чоловік, мати в обласній ради всього дві людини.

За словами Садового, якщо хтось сумнівається у необхідності збільшити кількість депутатів, то хай візьме участь у засіданні облради. На думку мера Львова, кількість обранців має бути пропорційною загальному показнику населення регіону. Тобто, від обласного центру повинні бути присутніми близько 30% депутатів, котрі сприятимуть покращенню життєдіяльності міста. Наступне засідання Парламенту пройде у середині серпня, тоді і побачимо, наскільки така пропозиція сподобається народним депутатам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*