28.02.2014

Маєтки у Львові та передмісті

В наш час чимало представників бізнесу переїжджають саме до Львова. Для цього є кілька причин. По-перше, в Західній Україні проживають гарні, добрі та привітні люди, котрі часто бувають за кордоном, тому для них повага до людини є найголовнішою якістю. По-друге, тут порівняно чисте повітря, також створені усі умови для комфортного проживання. Зазвичай підприємці поселяються не у самому Львові, а в передмісті. Навколо столиці Галичини є чимало котедж них населених пунктів, останнім часом об’єкти з’являються там з великою швидкістю. Це свідчить про ріст попиту, до того ж ціни тут цілком сприйнятливі.

Переїзд до селища є чудовим способом забути про всі недоліки життя у місті. Напевно, за весь час перебування у Львові чимало мешканців вже втомились від великого шуму, особливо у центрі. Тому виїзд за межі міста можна вважати чудовим варіантом. Яскравим прикладом є селище Ременів, котре знаходиться всього в 8 кілометрах від кільцевої дороги. На території даного населеного пункту знаходяться котеджі та таунхауси. Ця ділянка охороняється кваліфікованими спеціалістами, тому за власну безпеку мешканці можуть не хвилюватись. Якщо людина купує тут апартаменти, то вона отримує житло з усіма комунікаціями, в тому числі і з автономним опаленням. Також на території кожного маєтку є власне подвір’я.

Це ми навели приклад лише одного селища, аналогів у Львівській області можна нарахувати десятки. Перевага таких населених пунктів полягає ще й у тому, що вони знаходяться неподалік від кордонів з Польщею. Тобто, на ділову поїздку до Європи люди витрачатимуть всього кілька годин. У більшості випадків підряд на побудову маєтків отримувала компанія Гарант-Буд. Це відомий в Україні та за кордоном бренд, котрий за весь час своєї діяльності встиг реалізувати десятки крупних проектів. Якщо вас цікавить детальна інформація, то більше про Гарант-Буд можете дізнатись на офіційному сайті корпорації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*