21.01.2014

Люди блокують військові частини

Як тільки в Києві розпочалися сутички мітингуючих з міліцією, в регіонах люди зрозуміли, що внутрішні війська будуть вимагати підкріплення. Місцеві жителі Львова звернули увагу на дії командирів, які шикували своїх солдат. Відразу ж містом пронеслась звістка, що їх готують для відправки на Київ. Декілька сотень активістів дуже оперативно зібралися біля приміщення частини внутрішніх військ, що знаходиться на вулиці Тролейбусній. В соціальних мережах пролунав заклик до всіх, хто має автомобілі, з проханням під’їхати до названого об’єкту. Через лічені хвилини дорога була перекрита легковими машинами, які стояли із включеними аварійними сигналами.

Пікетувальники вимагали зустрічі з керівниками частини. Коли міліцейські командири виходили, то люди ставили умову припинити підготовку до від’їзду в столицю. Та ніхто не хотів активістам говорити правду і факт шикування солдат відкидався. До того ж, міліція попередила, що дії блокувальників незаконні і їм потрібно розійтися. Та всі, хто зібрався біля розташування частини внутрішніх військ, мають тверді наміри стояти до переможного кінця. Жителі Львова не можуть дозволити, щоб їхні земляки зганьбили честь міста і брали участь в розгоні Євромайдану та бойових діях проти мітингувальників.

Тим часом, львів’яни досить спокійно спілкуються з військовими. Конфліктів не виникає і всі питання вирішуються спокійно. На вимогу активістів Автомайдану навіть подаються машини для огляду. Таким чином, біля військової частини №3002 без особливих проблем було оглянуто декілька автомобілів.

Люди цілу добу продовжують блокувати військові частини. В соціальній мережі відбувається жваве спілкування між активістами різних міст. Приклад Львова підхопили інші регіони і вже декілька населених пунктів України мають заблоковані військові частини.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*