25.02.2014

Люди беруть кредити на товари першої необхідності

Тяжка економічна ситуація в Україні змушує мешканців Львівщині йти на крайні міри, а саме брати кредити. Зазвичай люди запозичають гроші у банку на товари та послуги першої необхідності, якщо точніше, то на побутову техніку та навчання. Кредити на авто та іпотеку сьогодні не користуються великим попитом. Таку інформацію надала Лілія Михайлик, котра є місцевим експертом. Об’єм споживчих кредитів, за підсумками минулого року, склав 73%. Ще 22% нарахувань призначені на реконструкцію та будівництво нерухомості. Інші цілі складають 5%. Як стверджують спеціалісти, популярність споживчих кредитів пояснюється їх універсальністю, адже такі види запозичань відкривають широкі можливості.

Великий попит сьогодні спостерігається на кредит президентская программа, котра пропонує вигідні для клієнтів умови. Завдяки такій послузі людина має можливість взяти в банку гроші на авто, причому угода буде оформлена протягом кількох годин.

Не дивлячись на високу вартість, чимала популярність спостерігається на беззаставні кредити. У деяких банках ціна складає цілих 80%, і навіть такі показники не зупиняють громаду. Отримати такий кредит простіше всього, адже людина не сплачує додаткову страховку, нотаріальні послуги, а також не оформлює договір застави.

На купівлю транспортних засобів люди беруть гроші не так часто, як раніше. Однією з підстав для такого явища є введення утилізаційного збору. Звісно, вдається взнаки нинішня економічна ситуація та останні політичні події. У минулому році клієнти банків надавали перевагу самим дешевим автомобілям. Продовжуються знижуватись показники кредитів на іпотеку. Це явище обумовлено зростанням ставки на рефінансування, котра в 2012 році складала 18%. Не дивлячись на те, що у минулому році вони знизилась до 15,3%, та все рівно іпотека не користується великим попитом серед населення. Навіть якщо оформлювати договір на 20 років, все рівно виходить дуже дорого. Щорічно люди переплачують 20% річних, тоді як в країнах ЄС встановлений показник в діапазоні між 3 та 5%.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*