18.10.2012

Львівяни запрошують на свято сиру та вина

З 19-21 жовтня У Львові проходитиме щорічне свято сиру та вина. Відвідувачі ярмарку зможуть скуштувати різноманітні види сиру та продегустувати вишукані сорти вина. Організатори поділяться секретами виноробства та сироваріння. Для присутніх виступатимуть творчі колективи, проводитимуть цікаві конкурси.
У Львові традиційний III Ярмарок сиру та вина буде проходити на площі Ринок. На ньому свою продукцію представлять відомі виробники, гості свята зможуть спробувати вишукані сорти сиру різних країн, такі як камамбер, брі, рокфор, бордо, шаблі, різотто з пармезаном, сирне фондю. Українським виробникам теж буде чим похвалитись. До споживання буде представлена і традиційна українська кухня, вина українського та іноземного виробництва.
Всіх, хто завітає день Сирника, пригостять величезним смачним пирогом «Львівський сирник», що буде приготовлений за старовинним рецептом.
Не обійдеться на святі и без нововведень: на площі пройде урочисте відкриття сировинного ресторану, народні майстри представлять своє ремесло, відкриється Львівська винна пошта, скористатися послугами якої зможуть всі бажаючи, буде можливо відправити не тільки яскраву листівку, але й все що було придбано на ярмарку.
У всіх бажаючих буде можливість прийняти участь у кулінарних майстер-классах по приготуванню різних сирних страв.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*