27.02.2014

Львів’яни, які розмовляють російською мовою, отримали підтримку мера

Андрій Садовий – Львову – висловив свою гордість за тих, хто вважає українську мову своєю рідною, мислить та спілкується нею. Особливо це стосується мешканців Одеси та Донецьку Також міський голова наголосив, що відчуває повагу до тих осіб, що розмовляють російською мовою, оскільки він висловлює солідарність зі Сходом. Про це було повідомлено під час проведення брифінгу, сьогодні, 26 лютого.

Також мер зізнався, що він без сорому спілкується двома мовами, оскільки хоче, щоб його вільно розуміли не лише українці, а й росіяни, оскільки вони є найближчими сусідами українців. Наприклад, сьогодні вранці міський голова мав телефонну розмову із Яном Томбінським – головою представництва ЄС в Україні. Томбінський висловив подяку Андрію Садовому за про європейську позицію. Під час брифінгу Андрій Садовий наголосив, що на робочому місці він використовує лише українську мову, оскільки це є умовою роботи посадової особи. Але, за потреби, він без вагань може розпочати бесіду російською мовою.

Також мер наголосив на тому, що українському народові зараз як ніколи потрібно проявити спорідненість та братство, саме тому особливі надії він покладає на мудрість обраних політичних осіб. Усі рішення в державі, на його думку, мають прийматися у свій час. Хочемо нагадати, що вчора, 25 лютого, мешканці Львову висловили своє обурення та незадоволення скасуванням «мовного закону», рішення про яке було прийняте Верховною Радою цими днями. На підтримку жителів Сходу та Півдня вони оголосили 26 лютого днем російської мови. На знак подяки і солідарності донецькі активісти пообіцяли 26 лютого спілкуватися лише українською мовою.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*