19.03.2014

Львів’яни виступають проти нових призначень

Зокрема, обурення людей викликає призначення Василя Пісного на посаду керівника департаменту по боротьбі з економічною злочинністю МВС України. Свого часу новоспеченого посадовця арештували за те, що той викрав жінку-підприємця, а потім вимагав викуп у родини постраждалої. Тоді, Василя Пісного виправдали. Більше того, кілька років тому Пісний був головний міліціонером Львіської області.

Жителі Львова незадоволені ще одним призначенням. Стосується воно Олексія Баганця, який став заступником генерального прокурора України. Цю посаду, Баганець вже обіймав. Було це п’ятнадцять років тому. З ним судилася мати Георгія Гонгадзе, бо чиновник відмовив їй у порушенні кримінальної справи проти вбивць сина. Нині, Лесі Гонгадзе вже не має серед живих. Також свого часу, Олексій Баганець очолював прокуратури низки областей України. Серед них і Львівська. Але на своїх місцях, Багранець перебував не довго. Пам’ятають львів’яни і скандал, який підняли місцеві журналісти. Ті опублікували інформацію про те, що Багранець їздить на машині вартістю близько ста тисяч доларів і подорожує дорогими країнами. Після чого, Олексій Багранець звільнився.

На горіхи отримала і новий голова Львівської обласної державної адміністрації, Ірина Сех. Їй закидають, що жінка-посадовець постійно «відмазувала» своїх колег по партії «Свобода» від кримінальної відповідальності за водіння у нетверезому стані чи коли ті вимагали хабарі. Тому не дивно, що під час представлення Ірини Сех у якості нового губернатора Львівської області, люди, які зібралися на місцевій площі, почали закидати її словами «Ганьба». На що, Ірина Сех відповіла, що це проросійські провокатори.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*