19.04.2013

Львів’яни відсвяткують Великдень разом із Днем міста

Так сталося цього року, що святкування Великодня припало на 757-й день народження міста-героя Львова, яке відзначатиметься з 8 по 12 травня.

Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, мешканці та гості міста у ці дні зможуть відвідати різноманітні концерти, фестивалі, прийняти учать у конкурсах та цікавих атракціях. Також порадують жителів цікаві кінопокази і святковий парад. Кожен житель зможе обрати те дійство, яке найбільше йому імпонує.

Розпочнеться святкування у незвичний для всіх вечірній час. І відкриє його кінопоказ. Вже йде підготовка до облаштування спеціального кінозалу, де просто неба будуть транслюватися найкращі романтичні фільми. Все дійство розгорнеться на площі Ринок. А вже з ранку корінні жителі та гості міста почують відлуння відомих арій та дуети з творів не тільки українських, а й європейських композиторів. Все це відбуватиметься в межах концерту-бенефісу під назвою «Теноровий зорепад».

Продовжить святкування Дня міста чемпіонат львівських кнайп. Святковий фест-парад пройде центральним проспектом Львова, де згодом закінчиться символічним підняттям Державного прапора України над всім знайомою Ратушею.

У цьогорічному параді візьме участь не одна сотня учасників. Будуть дитячі колективи, ошатні лицарі у обладунках, актори на ходулях з аматорських та муніципальних театрів, оркестри, «Чудо-поїзд» з діткамими з особливими потребами, карети з маленькими ангелятами, спортивні та молодіжніорганізації, народні колективи, громадські організації та представники національних меншин.

Також всі охочі матимуть нагоду перевтілитись у справжніх богатирів, зможуть почути пісні Володимира Івасюка у виконанні українських артистів та розважитись на рок-концерті, який відбудеться у парку ім. Б.Хмельницького. І приємною несподіванкою, якою зможуть насолодитися справжні поціновувачі „залізних коней” стане байкерське шоу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*