08.01.2014

Львів’яни та гості міста коштують пампухи на ярмарку

7 січня на львівській площі Ринок стартувало Свято пампуха, котре триватиме протягом трьох днів. Завдяки цьому заходу жителі та гості столиці Західної України матимуть можливість скуштувати народну страву з різними начинками. Люди, котрі дуже полюбляють цю їжу, навіть візьмуть участь у конкурсі на швидке поїдання. Якщо ви хочете порадувати пампухами своїх рідних чи близьких, то придбати кулінарні вироби можна на ярмарку, організованому неподалік від сцени.

Цього разу свої пампухи на дегустацію виставило 10 господинь, хоча спочатку львів’яни очікували на 12 жінок. Така мала кількість, за словами ведучої, пояснюється жорсткими вимогами до потенційних конкурсанток. Адже приготувати смачну страву – це лише пів справи, необхідно також її якісно подати та розповісти про традиції створення шедевру. Також важливо використовувати різдвяні атрибути. Двоє жінок не змогли відповісти цим вимогам, тому були вимушені покинути конкурс.

Серед присутніх господинь особливої уваги заслуговує Оксана Солука. Ця жінка є переможницею четвертого за ліком Свята пампуха. Не дивлячись на те, що конкурс має міський характер, такий успіх позитивно вплинув на долю жінки. Адже після перемоги вона стала шеф-кухарем у кондитерській. Також присутнім сподобались вироби Олі та Юлі. Решта дівчат виступить перед громадою протягом двох наступних днів. Згідно з неписаним правилом, перемогу у конкурсі отримають ті учасниці, котрі демонструють власні вміння в період останніх днів. Можливо, це пов’язано з великим напливом людей, адже на Різдво у мешканців Львова та туристів з’являється багато часу для відвідування ярмарки.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*