18.07.2014

Львів’яни пікетували арешт надії Савченко під Консульством РФ

Наразі на території Росії незаконно утримується під вартою Надія Савченко. На це звернули увагу працівників Генерального консульства РФ у Львові місцеві мешканці. Вони прибули до адміністративної будівлі з вимогою посприяти у звільненні української льотчиці. Працівники установи не змогли нічого кращого видумати, окрім як оголошення про те, що консульство нібито не працює. Окрім громади, участь у заході взяв один політик, це був представник партії «Свобода» Любомир Мельничук. Він разом із населенням пікетував не лише утримання Надії Савченко, а й зовнішню агресію, із-за якої вже загинули сотні українських солдат.

Пан Мельничук акцентував увагу працівників консульства на тому, що РФ не сприяє деескалації конфлікту, хоча за укладеним у Женеві договором має робити це. Замість того, щоб знизити градус напруги, війська Володимира Путіна навпаки, посилюють війну на Сході України. З кожним днем матеріально-технічна база сепаратистів збільшується, і відбувається це за допомогою Росії. Варто зазначити, що пікет був спрямований на звільнення й інших військовослужбовців, котрі перебувають у полоні табору агресора.

Згідно з існуючими даними, Надія Савченко опинилась у російські пастці 17 червня. Після цього її кілька днів не було чути, поки не надійшла інформація про те, що льотчиця знаходиться під вартою у СІЗО. Причому сама «затримана» зазначила, що потрапила до Росії не через свою волю, перед транспортуванням їй наділи наручники та мішок на голову. Громада обіцяє і в подальшому пікетувати консульство, якщо керманич РФ не посприяє звільненню Надії. Відомо, що їй таки вдалося зустрітись із українським консулом. Але це скоріше не добродушність росіян, а результати 8-денного голодування, оголошеного льотчицею.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*