24.04.2013

Львівяни можуть не дочекатися ремонту доріг

Державна казначейська служба не змогла виконати платіжних доручень міського бюджету Львова, загальна сума склала 17,1 млн грн. Відповідно до цього, якщо казначейство не проплатить кошти найближчим часом, у Львові припиняться роботи з ямкового ремонту доріг через борги.

Як зазначив Володимир Олійник, в.о. директора департаменту житлового господарства міста Львова, заборгованість по реконструкції доріг становить близько 2,3 млн грн. Також під час брифінгу він додав, що кожний район міста отримав по 500 тис. грн на ремонтні роботи.

Завершення основнх робіт з ліквідації ям на дорогах планувалося до Великодня. «Ці роботи необхідно проводити вже зараз, бо, в першу чергу, це безпека руху, і по-друге комфорт пересування жителів міста. Через зневажливе ставлення казначейства до своеї роботи — не виплачені заробітні плати, Пенсійний фонд надіслав штрафні санкції, з’явилась заборгованості із придбання матеріалів, а наші асфальтові заводи скоротили робочий час до 16-ї години. Кошти у борг звичайно дають, але все до певної межі, та й ми самі вже не можемо жити у борг», — повідомив Володимир Олійник. Він додав, якщо дана ситуація не зміниться, він та його підлеглі будуть пікетувати казначейство.

За словами Миколи Захарківа, начальника відділу комунгосподарства Галицької райадміністрації, перед ШРП заборгованість склала близько 400 тис. грн. «Працівники залишилися без зарплати, ми не в змозі придбати матеріали для ремонту. Я гадаю, якщо до кінця тижня люди не отримають заробітної плати, вони вийдуть на вулицю і про проблему почують не тільки в нашому місті», – сказав він. Директор «ШРП Галицького району» Мирон Ядчишин додав, що люди вже на поготові і в будь-яку хвилину готові до пікету, але вони все ще очікують, що казначейство отямиться і проплатить. Як повідомив М.Ядчишин, робітникам винні кошти ще за березень.

1 ком.

  1. Сергій Лебедець

    Я не знаю про яке покращення говорить Азаров, але сьогодні ми його не бачимо

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*